HAKKIMIZDA

1981 yılında Bursa’da doğan Mehmet Cenk Başaran, Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. 2010 yılından bu yana hizmet sektörünün farklı alanlarındaki çalışmalar ile Bursa’daki iş hayatına başlayan kurucumuz, üniversitede aldığı eğitim, 6 yıl istanbul’da yaşamanın verdiği tecrübe ve en büyük akıl hocası olarak nitelendirdiği “Caretta Public Relation & Publicity’nin“ kurucusu Fatih İpek’in katkısı ile bir hayal kurup onu Kasaba ile hayata geçirdi.

Hiçbir zaman “ Siz hayal edin biz yapalım“ gibi klişe cümleler kullanmayan ama hayal eden herkesin rüyasını gerçeğe çeviren Kasaba ekibi ile birlikte, Kasaba Garden’ın ruhunu ve vizyonunu şu sözlerle özetliyor:

Bu yolda amacımız her zaman doğru, dürüst, kaliteden ödün vermeyen ve takdir edilen bir işletmeye sahip olmaktı. Zor bir dünyaya girip, bu dünyada başka firmalardan yaptığımız işler ile ayrılmak ve taklit eden değil; taklit edilen olmayı hedef koyarak bugünlere başarı ile geldiğimize inanıyorum. Hedefleri körelip sadece ticari düşünen bir zihniyette olmayıp, her zaman kendimizi ileri götürmek, kategorimizde farklılık yaratmak ve Bursa’da hizmet verdiğimiz alanda ilk akla gelen 5 firmadan birisi olmayı vizyonumuz seçtik.

Bu iş gerçekten içinde aşk olan bir ekiple yapılmalı; çünkü aşk ile yapılmazsa değeri olmayan bir alan. Müşterilerimiz iş bittiğinde yüzünde bir gülümseme ve teşekkürle Kasaba’dan ayrılıyorsa, o en büyük hazinedir bizim için.

0
Bekarlığa Veda
0
Kına
0
Evlilik Teklifi
0
Doğum Günü
0
Düğün